Hewea Spółka Z.o.o.

to sieć sklepów osiedlowych z żywnością oraz produktami AGD. Sklepy znajdują się na pięknym, zielonym wrocławskim Biskupinie. Hewea to polska firma z tradycjami, w której mieszkańcy Wielkiej Wyspy robią zakupy od 1990 roku. Spośród wielu produktów możesz znaleźć tu przepyszny chleb na wagę, ręcznie lepione pierogi, dobrej jakości mięso z niewielkich masarni i zdrową żywność.

Wyzwanie

Przed naszą pracą Hewea nie istniała w sieci. Nasz klient chciał to zmienić. Głównym zadaniem było stworzenie komunikacji on-line marki od podstaw. Zbudowaliśmy stronę www. Opracowaliśmy teksty. Jednak to nie wszystko. Dodatkowo stworzyliśmy reklamę zewnętrzną, system informacji wizualnej oraz eleganckie i wygodne koszule firmowe z logo i hasłem reklamowym Hewea dla Pań i Panów pracujących w sklepie.

Działanie

Strategia. Naszym głównym celem było wyrażenie charakteru, wartości i misji marki Hewea. Hewea powstała z miłości do ludzi i jedzenia. Tym co wyróżnia Hewea jest życzliwość i prawdziwa dbałość o klienta, taka od serca. Strona i teksty miały to pokazać w świecie online. To, co chcieliśmy uwypuklić to też to, że Hewea jest Polską firmą, szanuje zarówno swoich klientów jak i pracowników.

logo-hewea

Strona WWW

Jest ciepła, przyjazna i naturalna. Taka jak ludzie tworzący tę markę. Serwis nawiązuje do firmowych kolorów Hewea: pomarańczu i zieleni. Te kolory dominują na stronie i tworzą spójną identyfikację wizualną.

Menu i układ strony jest czytelny. Każda informacja jest pod ręką.
Zakładka oferta wyraźnie umiejętnie podkreśla wartość produktów.
Dodatkowo klienci są na bieżąco informowani o atrakcyjnych promocjach.

Strona jest zbudowana w technologii UX: jest przyjazna użytkownikom.
Bez względu na to, czy czytają ją na komputerach stacjonarnych czy na tabletach zawsze wygląda wyśmienicie.

Tekst

Aby o czymś napisać trzeba to dogłębnie poznać. Przed postawieniem pierwszej litery chcieliśmy przede wszystkim poznać ludzi Hewea. Bo to oni tworzą markę i klimat, jaki Panuje po przekroczeniu progu sklepu. Wiedzieliśmy, ze są wyjątkowi, ale że aż tak! Porozmawialiśmy z pracownikami Hewea. Każda z osób mówiła niemal to samo, czyli, że pracuje tu od kilkunastu lat. Jest zadowolona. Dba o klientów. Dba o produkty, które trafiają na półkę.

Zakładka O nas

Hewea jest 18 lat na rynku. Pragnęliśmy pokazać jej historię, ale nie taką ogólną, tylko szczególną. To opowieść o ludziach, którzy we wczesnych latach 90 zaryzykowali, postawili na ciężką pracę i odnieśli zwycięstwo.

Blog

Na stronie regularnie zamieszczamy pyszne przepisy, po które można sięgnąć w każdej chwili. Ciekawe teksty tworzą relację z klientem oraz generują ruch na stronie. Efekt? Hewea sprawia, że życie mieszkańców Wielkiej Wyspy jest prostsze.

Ozdoba sklepu – system informacji wizualnej

Zaprojektowaliśmy i zainstalowaliśmy tablice z informacją o poszczególnych działach. Efekt? W Hewea każdy szybko znajdzie to, czego potrzebuje. Tablice pełnią nie tylko funkcję informacyjną. Równocześnie ocieplają i ozdabiają wnętrze.

Reklama zewnętrzna

Hewea zachęca do spróbowania pysznego jedzenia, zakupu zdrowych i dobrych produktów każdego przechodnia. Witryna i szyby sklepu zostały ozdobione fantastyczną grafiką, zdjęciami i krótkim tekstem, które rozbudzają apetyt, są gościnne i serdeczne. To nie tylko reklama, ale zapowiedź wspaniałej kulinarnej przygody!

Koszule firmowe

Każda z Pań i każdy z Panów wygląda świetnie i profesjonalnie w firmowych koszulach Hewea. Koszule firmowe są schludne. Pod wyhaftowanym logo zamieściliśmy hasło: codziennie dobre smaki które jest zapowiedzią dobrych zakupów – za każdym razem.

Rekomendacje

Czyli, co mówią Klienci o naszej pracy

 • Decyzja o odświeżeniu wizerunku i stworzeniu nowej strony firmowej z Agencją Reklamową Gate Open była bardzo dobra, bo opłacalna. Bardzo szybko zauważyliśmy więcej telefonów i zapytań o naszą ofertę. Dzięki nowej stronie firmowej i tekstom marketingowym nasza oferta stała się bardziej widoczna i dostępna dla Klientów w sieci.Mamy pewność, że serwis firmowy jest naszą najlepszą wizytówką w Internecie. Skutecznie zachęca Klientów do współpracy, bo pokazuje profesjonalizm i wartość naszej pracy.Gate Open Tomasz Kozak polecam wszystkim tym, którzy cenią dobre inwestycje i rzetelność.

  Edyta Grygorcewicz BIURO PODRÓŻY AS-TUR 4
 • Współpraca z firmą GateOpen Tomasz Kozak przebiegała bardzo dobrze. To firma, w której komunikacja jest na bardzo wysokim poziomie. Zespół firmy Gate Open wie, jak dbać o Klienta i rozumie jego potrzeby.Po wstępnych rozmowach otrzymałam spersonalizowaną ofertę, która odpowiadała moim oczekiwaniom. Realizacja projektu przebiegała bardzo płynnie. Na każdym etapie prac specjaliści proponowali profesjonalne i korzystne rozwiązania.Strona firmowa, którą stworzyli fachowcy z firmy Gate Open Tomasz Kozak to profesjonalna wizytówka mojej Kancelarii Prawnej w Internecie. Serwis jest przyjazny i intuicyjny, znakomicie wyświetla się zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i urządzeniach mobilnych.Polecam współpracę z firmą GateOpen Tomasz Kozak wszystkim, którzy cenią: profesjonalizm, doskonałą i szybką komunikację, terminowość, kreatywność.

  Edyta Błaszyk Kancelaria Radcy Prawnego Edyty Błaszczyk
 • W imieniu Dogmat Systemy S.A. rekomenduję Firmę GateOpen Tomasz Kozak jako Partnera godnego polecenia! W 2016 roku rozpoczęliśmy współpracę, która dotyczyła zaprojektowania, stworzenia treści marketingowej oraz wykonania strony internetowej. W marcu 2017 roku otrzymaliśmy atrakcyjną graficznie, wykonaną zgodnie z naszymi wskazówkami nową odsłonę naszej strony www.dogmatsystemy.pl oraz łatwy w obsłudze system CMS.Dodatkowe rekomendacje należą się Pani Dominice Tarnackiej za stworzenie świetnych tekstów marketingowych, za jej zaangażowanie i mistrzowskie zapoznanie się ze specyfiką naszej branży.Firma wykazała się niebywałym profesjonalizmem oraz wysoką kulturą w podejściu do Klienta. Ogromne doświadczenie, szybkość komunikacji i elastyczność to walory tej innowacyjnej firmy.GateOpen to firma gotowa podjąć i sprostać każdemu wyzwaniu!Dziękujemy!

  Kinga Janus DOGMAT Systemy S.A.
 • Agencja Reklamowa Gate Open to Partner biznesowy, na którym można polegać. To, co wyróżnia Gate Open to szybka, konkretna i przyjazna komunikacja, terminowość oraz świetne projekty. Pracownicy Gate Open słuchają potrzeb, proponują bardzo dobre rozwiązania i są zaangażowani w to, co robią.Dzięki współpracy z firmą Gate Open powstała nowa odsłona naszej strony firmowej http://softin.com.pl. Teraz mamy pewność, że nasz serwis jest doskonałą wizytówką, budzi zaufanie partnerów biznesowych i wspiera naszą pracę. Dodatkowo Gate Open zadbała o nowe wizytówki i stopki e-mail, tak aby komunikacja wizualna była spójna i profesjonalna. Firma zagwarantowała też bezpieczny serwer.Polecamy Agencję Reklamową Gate Open wszystkim tym, którzy chcą zadbać o swój wizerunek i rozwijać swój biznes. Dziękujemy za wspólny czas.

  Inż. Katarzyna Dembowy Softin Sp. z.o.o.
 • Agencja Reklamowa Gate Open Tomasz Kozak to firma, która wie, jak zadbać o wizerunek i promocję swoich Partnerów biznesowych. Dzięki firmie Gate Open mamy serwis firmowy, który zachęca do współpracy przyszłych klientów i reklamuje nasze usługi przez 24 h.Co wyróżnia Gate Open? Zdecydowanie rzetelność oraz szybka i dobra komunikacja. Współpraca z zespołem agencji jest konkretna. To ludzie, którzy dbają o swoich klientów, dlatego angażują się w każde zadanie, są terminowi, kreatywni i pomocni.Polecamy usługi Agencji Reklamowej Gate Open Tomasz Kozak firmom, które nie posiadają jeszcze serwisu lub chcą odświeżyć swój wizerunek i pokazać swoje mocne strony przyszłym klientom.Dziękujemy za solidną współpracę.

  Rafał Pokitko PR2
 • Polecam współpracę z Zespołem GateOpen, profesjonalne podejście do klienta, głowy pełne ciekawych pomysłów, nowoczesne rozwiązania wychodzące naprzeciw moim oczekiwaniom. Realizacja zgodna z terminem, na każdym etapie konsultacje i możliwe zmiany. Polecam współpracę z firmą GateOpen.

  Adam Jędrzejkiewicz Mentor IT
 • Agencja Reklamowa Gate Open Tomasz Kozak to ludzie, z którymi pracuje się z przyjemnością. Profesjonalni, skuteczni, rzeczowi i pomocni. Świetna komunikacja i umiejętności zespołu gwarantują szybką realizację zleceń.Specjaliści z Agencji Reklamowej Gate Open Tomasz Kozak nie tylko potrafią słuchać potrzeb. Zawsze służą doradztwem, są szczerzy. Mówią, co zadziała, a w co nie warto inwestować.Polecam usługi firmy Gate Open wszystkim tym, dla których liczą się: zysk, świetna jakość, budowa profesjonalnej komunikacji i rzetelnego wizerunku w sieci, terminowość.

  Małgorzata Dudek-Krutin PMConsulting Sp. z.o.o.

DZIAŁASZ W BRANŻY FMGC I CHCESZ ZADBAĆ
O WIZERUNEK I SPRZEDAŻ W SWOJEJ FIRMIE?

Napisz do nas. Opowiedz, co Cię trapi i co chcesz osiągnąć.
Wspólnie znajdziemy rozwiązanie.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Nie widoczne? Zmień tekst. captcha txt

Wpisz szukaną frazę i naciśnij Enter