As-tur4

to biuro podróży z siedzibą w Jeleniej Górze. Istnieje już długi czas, bo od 1992 roku. As-tur 4 oferuje i organizuje wycieczki i podróże po Polsce, Europie i całym świecie. Firma organizuje udane wakacje zarówno klientom indywidulanym: rodzinom, singlom jak i pracownikom przedsiębiorstw.

Wyzwanie

Naszym zadaniem było odświeżenie wizerunku firmy w sieci – rebranding. Firma posiadała stronę, ale m.in. w związku z tym, że powstała bardzo dawno, nie spełniała już swojej funkcji i nie przynosiła oczekiwanych korzyści finansowych i wizerunkowych.

Rozwiązanie

Każda strona firmowa coś komunikuje. Układ informacji, treść, kolory to informacja. Chcieliśmy, aby nowy serwis firmowy As-tur 4 dawał przedsmak przyjemnej i jednocześnie rzeczowej współpracy oraz fantastycznego urlopu. Był zapowiedzią bezpiecznych i najlepszych wakacji pod słońcem.

Efekt – relaks podczas samego czytania

Nowa strona As-tur 4 jest słoneczna, relaksująca i radosna. Już sama wizyta na stronie zabiera klientów w wakacyjną podróż, pełną ciepła i dobrych emocji. O to chodziło.

Na stronie klienci czują się wygodnie: bez względu na to, czy otwierają ją na komputerze stacjonarnym czy urządzeniu mobilnym, strona firmowa As-tur4 zawsze wyświetli się doskonale. Dostęp do informacji jest natychmiastowy.

Czytelność i prostota

Strona jest zbudowana w taki sposób, aby klient z łatwością dotarł do oferty, która go interesuje. Jeden rzut okiem wystarczy, aby zobaczyć, co dobrego jest w ofercie biura i wybrać coś dla siebie.

3 duże kafle informują o głównym typie wycieczek. Nagłówki od razu podkreślają korzyści. Dzięki rozwijanemu paskowi, menu jest czytelne. Niwelujemy tym samym efekt przeładowania. Zwiększamy czytelność i dobry odbiór strony.

Wsparcie

Klient ma wybór: jeśli jeszcze nie wie, czego szuka, może zapoznać się z ogólną ofertą biura i znaleźć rozwiązanie, które mu pasuje, a następnie zapoznać się ze szczegółowymi informacjami, klikając w zakładkę z wybranym rodzajem wypoczynku.

Tekst

Tekst na stronie jest taki, jak wymarzony urlop: radosny i ciepły. Relaksujący.
Tworzy przyjemny wakacyjny klimat. Zabiera w podróż i co ważne mocno komunikuje korzyści, które będzie miał klient, w chwili gdy wybierze wakacje z As-tur4.

Dla Firm

Zastanawialiśmy się, czy ofertę dla firm umiejscowić w rozwijanym menu, czy też w osobnej zakładce. Postawiliśmy na to drugie. Dzięki takiemu rozwiązaniu oferta dla grup zorganizowanych jest jeszcze bardziej widoczna i dostępna. W ten sposób mamy jasny podział na wakacje dla osób indywidualnych i firm i znów ułatwiamy klientom korzystanie z serwisu.

O nas

Klient chce wiedzieć, od kogo kupuje usługę i produkt. Dlatego tekst O nas jest tak ważny. Postawiliśmy na bezpośredniość i przyjazną komunikację. Efekt? Tekst jest jak serdeczna i szczera rozmowa. To spotkanie z dugą osobą. Prosty, bezpośredni język angażuje.
Do klienta zwracamy się w I osobie, dzięki temu osoba po drugiej stronie czuje się tak, jakby komunikat był skierowany tylko do niej. Czuje się wyróżniona. I o to też chodzi. Nie ma tu przeźroczystych, nic nie znaczących frazesów, typu: jesteśmy profesjonalistami, bo mamy doświadczenie. Szanujemy czas klienta. Piszemy tylko o konkretach.

Historia to nie same fakty
Klienta nie interesują fakty z życia firmy dopóki… nie pokazują mu korzyści, które dla niego wynikają z konkretnych faktów.
Historia As-tur4 to nie tylko fakty. Historia w zakładce O nas łączy fakty z korzyściami. Tylko taki mix sprawia, że tekst jest interesujący, bo dotyczy samego klienta. Na przykład:

As-tur należy do sieci Travel-shops. To sam fakt. Ale dopiero dodanie informacji, że dzięki temu As-Tur zabierze Cię wszędzie, gdzie chcesz sprawia, że klient zainteresuje się tekstem i ofertą biura.

Formularz

Kontakt z As-tur4 jest tak samo prosty, jak organizacja wakacji z As-tur4. Formularz kontaktowy przyspiesza i usprawnia komunikację.

Stopka

Stopka e-mail to szczegół, który… dużo zmienia. To mini-wizytówka. Dzięki niej klienci mają ułatwiony kontakt z firmą i szybszy dostęp do oferty. Stopka zawiera najważniejsze dane kontaktowe. To narzędzie sprzedaży, które ułatwia komunikację, przyspiesza sprzedaż i podkreśla profesjonalizm każdego pracownika.

Home
i widoczne korzyści

Zakładka Home jest najczęściej odwiedzaną stroną. I to ona najczęściej decyduje, czy klient pozostanie na stronie, czy też ją opuści.

Dlatego od razu po wejściu na stronę firmową, pokazujemy klientowi korzyści z wybrania As-tur4.

Korzyści są zakomunikowane prostym, zwięzłym językiem (4-5 wierszy). To same konkrety. Nagłówki są skonstruowane w taki sposób, aby przyciągnąć uwagę i zaciekawić ofertą.

Rekomendacje

Czyli, co mówią Klienci o naszej pracy

 • Decyzja o odświeżeniu wizerunku i stworzeniu nowej strony firmowej z Agencją Reklamową Gate Open była bardzo dobra, bo opłacalna. Bardzo szybko zauważyliśmy więcej telefonów i zapytań o naszą ofertę. Dzięki nowej stronie firmowej i tekstom marketingowym nasza oferta stała się bardziej widoczna i dostępna dla Klientów w sieci.Mamy pewność, że serwis firmowy jest naszą najlepszą wizytówką w Internecie. Skutecznie zachęca Klientów do współpracy, bo pokazuje profesjonalizm i wartość naszej pracy.Gate Open Tomasz Kozak polecam wszystkim tym, którzy cenią dobre inwestycje i rzetelność.

  Edyta Grygorcewicz BIURO PODRÓŻY AS-TUR 4
 • Współpraca z firmą GateOpen Tomasz Kozak przebiegała bardzo dobrze. To firma, w której komunikacja jest na bardzo wysokim poziomie. Zespół firmy Gate Open wie, jak dbać o Klienta i rozumie jego potrzeby.Po wstępnych rozmowach otrzymałam spersonalizowaną ofertę, która odpowiadała moim oczekiwaniom. Realizacja projektu przebiegała bardzo płynnie. Na każdym etapie prac specjaliści proponowali profesjonalne i korzystne rozwiązania.Strona firmowa, którą stworzyli fachowcy z firmy Gate Open Tomasz Kozak to profesjonalna wizytówka mojej Kancelarii Prawnej w Internecie. Serwis jest przyjazny i intuicyjny, znakomicie wyświetla się zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i urządzeniach mobilnych.Polecam współpracę z firmą GateOpen Tomasz Kozak wszystkim, którzy cenią: profesjonalizm, doskonałą i szybką komunikację, terminowość, kreatywność.

  Edyta Błaszyk Kancelaria Radcy Prawnego Edyty Błaszczyk
 • W imieniu Dogmat Systemy S.A. rekomenduję Firmę GateOpen Tomasz Kozak jako Partnera godnego polecenia! W 2016 roku rozpoczęliśmy współpracę, która dotyczyła zaprojektowania, stworzenia treści marketingowej oraz wykonania strony internetowej. W marcu 2017 roku otrzymaliśmy atrakcyjną graficznie, wykonaną zgodnie z naszymi wskazówkami nową odsłonę naszej strony www.dogmatsystemy.pl oraz łatwy w obsłudze system CMS.Dodatkowe rekomendacje należą się Pani Dominice Tarnackiej za stworzenie świetnych tekstów marketingowych, za jej zaangażowanie i mistrzowskie zapoznanie się ze specyfiką naszej branży.Firma wykazała się niebywałym profesjonalizmem oraz wysoką kulturą w podejściu do Klienta. Ogromne doświadczenie, szybkość komunikacji i elastyczność to walory tej innowacyjnej firmy.GateOpen to firma gotowa podjąć i sprostać każdemu wyzwaniu!Dziękujemy!

  Kinga Janus DOGMAT Systemy S.A.
 • Agencja Reklamowa Gate Open to Partner biznesowy, na którym można polegać. To, co wyróżnia Gate Open to szybka, konkretna i przyjazna komunikacja, terminowość oraz świetne projekty. Pracownicy Gate Open słuchają potrzeb, proponują bardzo dobre rozwiązania i są zaangażowani w to, co robią.Dzięki współpracy z firmą Gate Open powstała nowa odsłona naszej strony firmowej http://softin.com.pl. Teraz mamy pewność, że nasz serwis jest doskonałą wizytówką, budzi zaufanie partnerów biznesowych i wspiera naszą pracę. Dodatkowo Gate Open zadbała o nowe wizytówki i stopki e-mail, tak aby komunikacja wizualna była spójna i profesjonalna. Firma zagwarantowała też bezpieczny serwer.Polecamy Agencję Reklamową Gate Open wszystkim tym, którzy chcą zadbać o swój wizerunek i rozwijać swój biznes. Dziękujemy za wspólny czas.

  Inż. Katarzyna Dembowy Softin Sp. z.o.o.
 • Agencja Reklamowa Gate Open Tomasz Kozak to firma, która wie, jak zadbać o wizerunek i promocję swoich Partnerów biznesowych. Dzięki firmie Gate Open mamy serwis firmowy, który zachęca do współpracy przyszłych klientów i reklamuje nasze usługi przez 24 h.Co wyróżnia Gate Open? Zdecydowanie rzetelność oraz szybka i dobra komunikacja. Współpraca z zespołem agencji jest konkretna. To ludzie, którzy dbają o swoich klientów, dlatego angażują się w każde zadanie, są terminowi, kreatywni i pomocni.Polecamy usługi Agencji Reklamowej Gate Open Tomasz Kozak firmom, które nie posiadają jeszcze serwisu lub chcą odświeżyć swój wizerunek i pokazać swoje mocne strony przyszłym klientom.Dziękujemy za solidną współpracę.

  Rafał Pokitko PR2
 • Polecam współpracę z Zespołem GateOpen, profesjonalne podejście do klienta, głowy pełne ciekawych pomysłów, nowoczesne rozwiązania wychodzące naprzeciw moim oczekiwaniom. Realizacja zgodna z terminem, na każdym etapie konsultacje i możliwe zmiany. Polecam współpracę z firmą GateOpen.

  Adam Jędrzejkiewicz Mentor IT
 • Agencja Reklamowa Gate Open Tomasz Kozak to ludzie, z którymi pracuje się z przyjemnością. Profesjonalni, skuteczni, rzeczowi i pomocni. Świetna komunikacja i umiejętności zespołu gwarantują szybką realizację zleceń.Specjaliści z Agencji Reklamowej Gate Open Tomasz Kozak nie tylko potrafią słuchać potrzeb. Zawsze służą doradztwem, są szczerzy. Mówią, co zadziała, a w co nie warto inwestować.Polecam usługi firmy Gate Open wszystkim tym, dla których liczą się: zysk, świetna jakość, budowa profesjonalnej komunikacji i rzetelnego wizerunku w sieci, terminowość.

  Małgorzata Dudek-Krutin PMConsulting Sp. z.o.o.

PROWADZISZ BIURO PODRÓŻY?

Chcesz pokazać swoje mocne strony i zwiększyć sprzedaż?
Napisz do nas lub zadzwoń

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Nie widoczne? Zmień tekst. captcha txt

Wpisz szukaną frazę i naciśnij Enter