GO-home

Zobacz nasze referencje

Rekomendacje

Czyli, co mówią Klienci o mojej pracy:

 • Współpraca z firmą GateOpen Tomasz Kozak przebiegała bardzo dobrze. To firma, w której komunikacja jest na bardzo wysokim poziomie. Zespół firmy Gate Open wie, jak dbać o Klienta i rozumie jego potrzeby.Po wstępnych rozmowach otrzymałam spersonalizowaną ofertę, która odpowiadała moim oczekiwaniom. Realizacja projektu przebiegała bardzo płynnie. Na każdym etapie prac specjaliści proponowali profesjonalne i korzystne rozwiązania.Strona firmowa, którą stworzyli fachowcy z firmy Gate Open Tomasz Kozak to profesjonalna wizytówka mojej Kancelarii Prawnej w Internecie. Serwis jest przyjazny i intuicyjny, znakomicie wyświetla się zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i urządzeniach mobilnych.Polecam współpracę z firmą GateOpen Tomasz Kozak wszystkim, którzy cenią: profesjonalizm, doskonałą i szybką komunikację, terminowość, kreatywność.

  Edyta Błaszyk Kancelaria Radcy Prawnego Edyty Błaszczyk
 • W imieniu Dogmat Systemy S.A. rekomenduję Firmę GateOpen Tomasz Kozak jako Partnera godnego polecenia! W 2016 roku rozpoczęliśmy współpracę, która dotyczyła zaprojektowania, stworzenia treści marketingowej oraz wykonania strony internetowej. W marcu 2017 roku otrzymaliśmy atrakcyjną graficznie, wykonaną zgodnie z naszymi wskazówkami nową odsłonę naszej strony www.dogmatsystemy.pl oraz łatwy w obsłudze system CMS.Dodatkowe rekomendacje należą się Pani Dominice Tarnackiej za stworzenie świetnych tekstów marketingowych, za jej zaangażowanie i mistrzowskie zapoznanie się ze specyfiką naszej branży.Firma wykazała się niebywałym profesjonalizmem oraz wysoką kulturą w podejściu do Klienta. Ogromne doświadczenie, szybkość komunikacji i elastyczność to walory tej innowacyjnej firmy.GateOpen to firma gotowa podjąć i sprostać każdemu wyzwaniu!Dziękujemy!

  Kinga Janus DOGMAT Systemy S.A.
 • Agencja Reklamowa Gate Open to Partner biznesowy, na którym można polegać. To, co wyróżnia Gate Open to szybka, konkretna i przyjazna komunikacja, terminowość oraz świetne projekty. Pracownicy Gate Open słuchają potrzeb, proponują bardzo dobre rozwiązania i są zaangażowani w to, co robią.Dzięki współpracy z firmą Gate Open powstała nowa odsłona naszej strony firmowej http://softin.com.pl. Teraz mamy pewność, że nasz serwis jest doskonałą wizytówką, budzi zaufanie partnerów biznesowych i wspiera naszą pracę. Dodatkowo Gate Open zadbała o nowe wizytówki i stopki e-mail, tak aby komunikacja wizualna była spójna i profesjonalna. Firma zagwarantowała też bezpieczny serwer.Polecamy Agencję Reklamową Gate Open wszystkim tym, którzy chcą zadbać o swój wizerunek i rozwijać swój biznes. Dziękujemy za wspólny czas.

  Inż. Katarzyna Dembowy Softin Sp. z.o.o.
 • Agencja Reklamowa Gate Open Tomasz Kozak to firma, która wie, jak zadbać o wizerunek i promocję swoich Partnerów biznesowych. Dzięki firmie Gate Open mamy serwis firmowy, który zachęca do współpracy przyszłych klientów i reklamuje nasze usługi przez 24 h.Co wyróżnia Gate Open? Zdecydowanie rzetelność oraz szybka i dobra komunikacja. Współpraca z zespołem agencji jest konkretna. To ludzie, którzy dbają o swoich klientów, dlatego angażują się w każde zadanie, są terminowi, kreatywni i pomocni.Polecamy usługi Agencji Reklamowej Gate Open Tomasz Kozak firmom, które nie posiadają jeszcze serwisu lub chcą odświeżyć swój wizerunek i pokazać swoje mocne strony przyszłym klientom.Dziękujemy za solidną współpracę.

  Rafał Pokitko PR2
 • Polecam współpracę z Zespołem GateOpen, profesjonalne podejście do klienta, głowy pełne ciekawych pomysłów, nowoczesne rozwiązania wychodzące naprzeciw moim oczekiwaniom. Realizacja zgodna z terminem, na każdym etapie konsultacje i możliwe zmiany. Polecam współpracę z firmą GateOpen.

  Adam Jędrzejkiewicz Mentor IT
 • Agencja Reklamowa Gate Open Tomasz Kozak to ludzie, z którymi pracuje się z przyjemnością. Profesjonalni, skuteczni, rzeczowi i pomocni. Świetna komunikacja i umiejętności zespołu gwarantują szybką realizację zleceń.Specjaliści z Agencji Reklamowej Gate Open Tomasz Kozak nie tylko potrafią słuchać potrzeb. Zawsze służą doradztwem, są szczerzy. Mówią, co zadziała, a w co nie warto inwestować.Polecam usługi firmy Gate Open wszystkim tym, dla których liczą się: zysk, świetna jakość, budowa profesjonalnej komunikacji i rzetelnego wizerunku w sieci, terminowość.

  Małgorzata Dudek-Krutin PMConsulting Sp. z.o.o.
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Nie widoczne? Zmień tekst. captcha txt

Wpisz szukaną frazę i naciśnij Enter